Audi Centrum Toruń dla Biznesu

Audi Centrum Toruń to jeden z największych i najnowocześniejszych dealerów Audi w Polsce. Znajdujemy się w samym centrum Polski. Nasz salon przygotował dla Państwa specjalny program flotowy. Jego główną ideą jest perfekcyjne dostosowanie usług, do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Ze swojej strony gwarantujemy innowacyjne, niezawodne samochody, spersonalizowane opcje finansowania wraz z profesjonalną obsługą posprzedażną i dedykowanymi wysokokwalifikowanymi doradcami flotowymi. Obsługujemy małe, średnie jak i duże floty. Zapraszamy do świata najwyższych standardów i do zapoznania się z naszymi programami wsparcia dla biznesu.

Oferujemy dla Państwa także korzystne i ściśle dopasowane opcje finansowania floty. Wszystko ściśle dopasowane do Państwa potrzeb. W formie leasingu z elastycznymi ratami czy np. wynajmu długoterminowego. Możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu. Gwarantujemy Państwu bezpłatny pakiet przeglądów serwisowych. Dzięki temu kompleksowemu rozwiązaniu nie ponosisz ryzyka związanego z utrzymaniem, funkcjonowaniem i mobilnością floty. Usługę door2door. Wszystko ściśle dopasowane do potrzeb. Audi Centrum Toruń to pełne Doradztwo Flotowe.
W celu zapoznania się z naszą ofertą proponujemy umówienie się na spotkanie, z dedykowanym doradcą, który doradzi rozwiązanie ściśle dopasowane do Państwa firmy, zarówno w kwestii finansowania jak i modelu współpracy z naszym Centrum Flotowym.

Napisz do nas!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.