Nowoczesne, elastyczne finansowanie z niską miesięczną ratą.

_

Czy marzysz o prowadzeniu nowego, eleganckiego Audi, ale obawiasz się, że koszty finansowe mogą przekroczyć Twój budżet? Nie musisz się martwić! Nasze oferty nowoczesnego i elastycznego finansowania z niską miesięczną ratą są właśnie dla Ciebie.

Dzięki naszym elastycznym planom spłaty, możesz cieszyć się komfortem jazdy nowym Audi już teraz, nie obciążając nadmiernie swojego portfela. Bez względu na Twoje preferencje i potrzeby finansowe, nasz zespół jest gotowy dostosować ofertę specjalnie dla Ciebie

Chcesz otrzymać spersonalizowaną propozycję finansowania, która idealnie pasuje do Twoich wymagań? Wystarczy, że odpowiesz na kilka prostych pytań w formularzu obok, a nasz doświadczony doradca finansowy przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

Lub wyślij nam wiadomość, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

_

Odpowiedź na kilka pytań

Przykładowe oferty finasowania

Porównaj oferty i wybierz najlepszą opcję dla Ciebie lub Twojej firmy.

Audi Classic Leasing

Klienci cenią finansowanie klasyczne za wysoką przewidywalność kosztów związanych z nabyciem pojazdu do firmy. Typowe dla tego wariantu jest podzielenie zakupu na trzy etapy – opcjonalną opłatę wstępną, miesięczne raty, których maksymalnie może być nawet 60 i wykup samochodu za ułamek jego wartości. W ten sposób spłacasz całkowitą wartość Twojego Audi. By obniżyć wysokość miesięcznych rat, możesz na wstępie umowy wpłacić od 0% do 45% wartości samochodu.

Cechy finansowania Audi Classic Leasing

Czym wyróżnia się Audi Classic Leasing?

Rozkładasz na miesięczne raty całkowitą wartość zakupu auta, zyskując korzystną sumę opłat, dzięki promocyjnemu oprocentowaniu. Dodatkowo indywidualnie ustalana jest wartość wykupu auta w przedziale od 1% do 35% (w zależności od okresu leasingu).

Audi Perfect Lease

To wzór elastyczności. Masz wpływ na parametry Twojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi i wskazania parametrów, takich jak: opłata wstępna, czas trwania umowy i roczny limit przejechanych kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec decydujesz, czy wykupujesz auto, czy zwracasz i zmieniasz na nowe w ramach kolejnej umowy.

Cechy finansowania Audi Perfect Lease

Czym wyróżnia się Audi Perfect Lease?

Domenę tego leasingu stanowią niskie miesięczne raty. W czasie trwania umowy spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości auta.

Angażujesz jak najmniej środków z własnego budżetu i zyskujesz wygodną możliwość systematycznej zmiany samochodu na nowe. Nawet co 2 lata.

Audi Perfect Rent

to sposób finansowania samochodów w oparciu o najem, który gwarantuje pełną kontrolę nad kosztami, wygodę i spokój. Jedna stała miesięczna opłata pokrywa użytkowanie samochodu, ubezpieczenie, pełną obsługę serwisową, assistance, pomoc w razie wypadku lub kolizji, auto zastępcze bez limitu oraz opcjonalnie opony wraz z wymianą i przechowywaniem. Możesz jeździć nowym Audi z pełnym komfortem, nie martwiąc się o niespodziewane wydatki i sytuacje awaryjne. Ten sposób finansowania zapewnia mobilność w każdej sytuacji.

Po zakończeniu umowy zwracasz auto do salonu, a kolejne możesz wybrać w ramach nowego kontraktu.

Cechy finansowania Audi Perfect Rent

Czym wyróżnia się Audi Perfect Rent?

Opłata początkowa wynosi od 0% do 10%.Stała rata, w której zawarte jest ubezpieczenie, serwis, assistance oraz zarządzanie szkodami. Opcjonalnie obsługa opon zimowych.

Umowę możesz zawrzeć na 12, 24, 36 lub 48 miesięcy, a na koniec umowy zwracasz auto.

Audi Perfect Credit

W tej ofercie najważniejsza jest jej elastyczność. Każdy parametr finansowania możesz precyzyjnie dopasować do swoich potrzeb. Dodatkowo masz niskie raty, ponieważ spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości Twojego Audi w czasie trwania umowy. O tym, czy chcesz skorzystać z opcji wykupu czy wybrać nowe Audi w ramach nowego kontraktu, decydujesz dopiero pod koniec finansowania.

Cechy finansowania Audi Perfect Credit

Czym wyróżnia się Audi Perfect Credit?

Metoda to wyróżnia się szczególnie elastycznością, ponieważ wybierając taką metodę sam ustalasz wysokość opłaty wstępnej, limit kilometrów oraz okres użytkowania. Pod koniec trwania umowy decydujesz czy chcesz zwrócić swoje Audi do salonu i wymienić na nowszy model lub je wykupić.

Audi Centrum Toruń

Salon Audi, Partner Serwisowy Audi, Dealer R/RS

Kontakt

ul. Sieradzka 4
87-100 Toruń

Tel.: +48 (56) 685-00-00
Fax: +48 (56) 685-00-19

recepcja@audicentrumtorun.pl

Godziny otwarcia:

Salon sprzedaży:
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 14:00

Serwis:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 20:00