Oferta Business Edition

Mamy świetną wiadomość dla naszych Klientów !

Poznaj wyjątkową ofertę Business Edition w Audi Centrum Toruń.

Modele  A4, A5, A6 i Q5 z bogatym wyposażeniem dodatkowym  w wyjątkowej ofercie Audi Business Edition.

Dostępne w bezkonkurencyjnym leasingu 104% i z 4-letnią gwarancją.

Wybierz Audi i poszerz swoją definicję komfortu. Bezkompromisowa oferta dla Twojej firmy.

Wybierz silnik, który najlepiej pasuje do Twojego stylu jazdy i ciesz się jego korzyściami. Skorzystaj z tej promocji i uzyskaj najwyższą jakość i niezawodność, które oferuje marka Audi. Nie czekaj dłużej, promocja jest ograniczona czasowo. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie aby uzyskać więcej informacji.

Zapraszamy serdecznie!

Audi A4 Limousine
Business Edition
od 175 562 zł

Audi A4 Limousine zwraca uwagę progresywną stylistyką nadwozia z dynamicznie zaostrzonym przodem, sportowymi detalami i niekwestionowaną wszechstronnością. Estetyczną całość dopełniają innowacyjne cyfrowe rozwiązania, które zapewniają kierowcy komfort i wsparcie w trakcie jazdy.

Oferta dotyczy: A4 Limousine oraz A4 Avant w wersjach silnikowych: advanced 40 TFSI/40 TDI S tronic lub advanced 40 TFSI/40 TDI quattro S tronic lub S line 40 TFSI/40 TDI S tronic lub S line 40 TFSI/40 TDI quattro S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 24 000 zł.

Audi A5 Sportback
Business Edition
od 208 690 zł

Audi A5 Sportback pozwala wyróżnić się z tłumu. Dynamiczna stylistyka sprawia, że model zachwyca imponującym wyglądem, wnętrze oferuje mnóstwo miejsca dla rodziny i do wypoczynku. Z kolei innowacyjne technologie oraz liczne systemy wsparcia gwarantują pewność w każdych warunkach.

Oferta dotyczy: A5 Sportback w wersji silnikowej advanced 40 TDI S tronic lub advanced 40 TDI/45 TFSI quattro S tronic lub S line 40 TDI S tronic lub S line 40 TDI/45 TFSI quattro S tronic, z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 29 000 zł.

Audi A6 Avant
Business Edition
od 243 840 zł

Audi A6 Avant wzbudza zachwyt wszechstronną elegancją. Wyraziste linie i ostro zaznaczone krawędzie nadają mu niepowtarzalny wygląd. Liczne zaawansowane systemy asystujące wyznaczają nowy standard bezpieczeństwa i komfortu podróży.

Oferta dotyczy: A6 Limousine i A6 Avant w wersjach silnikowych: advanced 40 TDI quattro S tronic oraz S line 40 TDI quattro S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 30 000 zł.

Audi A6 Limousine TFSI e
Business Edition
od 257 360 zł

Audi A6 Limousine TFSI e to zachwycające połączenie elegancji i dynamiki. Wydajny napęd hybrydowy typu plug-in pozwala podróżować na co dzień w trybie elektrycznym i korzystać z zalet silnika spalinowego na długich trasach. Komfortowe wnętrze i nowatorskie technologie z zakresu bezpieczeństwa sprawiają, że każda podróż to czysta przyjemność.

Oferta dotyczy: A6 Limousine TFSI e i A6 Avant TFSI e w wersjach silnikowych: advanced 50 TFSI e quattro S tronic oraz S line 55 TFSI e quattro S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 30 000 zł.

Audi Q5 Sportback
Business Edition
od 226 976 zł

Audi Q5 Sportback łączy zalety dynamicznego SUV-a z codzienną funkcjonalnością. Zachwycająca linia dachu nawiązuje do coupé, a stały napęd na cztery koła quattro gwarantuje pewność i emocje w każdej podróży.

Oferta dotyczy: Q5 i Q5 Sportback w wersjach silnikowych: advanced 40 TDI quattro S tronic lub S line 40 TDI quattro S tronic z wyposażeniem dodatkowym o minimalnej wartości 30 000 zł.

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę.

Wyślij nam wiadomość!